Wieczór panieński – jakich błędów nie popełniać?

Planowanie wieczoru panieńskiego nie zawsze jest łatwe. Najczęściej główną organizatorką imprezy jest najbliższa przyjaciółka i druhna panna młodej. Jakich rzeczy powinna unikać przy przygotowywaniu przyjęcia?

Oto 7 rzeczy, których nie powinna robić druhna. 

 

1. Nie planuj wieczoru panieńskiego na kilka dni przed ślubem.

Pamiętasz film “Kac Las Vegas”? Nie popełniaj tego samego błędu. Negatywnych skutków tego typu rozwiązania może być mnóstwo. Od brutalnego kaca  podczas ceremonii, aż po mocną opaleniznę w sukni ślubnej spowodowanej nadmiernym wylegiwaniem się na plaży. Najlepiej zaplanować wieczór panieński i weekend weselny jako dwa oddzielne wydarzenia. Sam wieczór panieński najlepiej organizować,  co najmniej 3 tygodnie przed ślubem. 

 

2. Nie organizuj sztampowej imprezy.

Przebieranie się i wychodzenie do klubu z pewnością może być świetną zabawą, ale zanim zaplanujemy trzy gry w pokoju hotelowym, wieczór w zatłoczonym klubie tanecznym lub posiadówkę w domu, nie zaszkodzi skonsultować się z przyszłą panną młodą. Może ona chciałaby czegoś więcej?

 zestaw-na-wieczor-panienski-rose-gold-52el (1)

3. Nie wynajmuj striptizera.

Chyba że panna młoda specjalnie tego zażąda (lub znasz jej poczucie humoru naprawdę dobrze). Striptiseży mogą dużo kosztować i budżet na imprezie się  nie będzie “spinać”. A poza tym, niewielu z nich wygląda jak Channing Tatum.

 

4. Nie publikuj wszystkich zdjęć w mediach społecznościowych.

Pamiętaj, aby przed udostępnieniem skontaktować się z panną młodą i innymi gośćmi, zwłaszcza jeśli impreza… wymknęła się spod kontroli.  Panna młoda może również chcieć uszanować tych, których nie zaprosiła, zachowując prywatne zdjęcia.

 

5. Nie zmuszaj uczestników do pozbywania się ton pieniędzy.

Jeśli planujesz wieczór panieński, pamiętaj, że nie każdy może lub chce wydać wszystkie swoje oszczędności na jedną imprezę. Zaplanuj przyjęcie w granicach rozsądku, aby każdego z zaproszonych gości było na to stać. Wydawanie większej ilości pieniędzy nie oznacza, że ​​bardziej kochasz pannę młodą.

 

6. Nie zapraszaj mężczyzn.

Jeśli nie organizujesz łączonych imprez kwalerskiej i panieńskiej (coraz popularniejsza opcja), staraj się, aby lista gości była tylko dla kobiet. Wieczory panieńskie to imprezy dla babek a przyjęcie z udziałem męskich przyjaciół panny młodej nie będzie miało takiego klimatu. Poza tym,  co na to przyszły mąż?

 zestaw-na-wieczor-panienski-rose-gold-52el (3)

7. Nie pij za dużo.

Pamiętaj, że jesteś organizatorką tej imprezy i musisz czuwać nad prawidłowym jej przebiegiem i planem. Nie pij  za dużo, bo nie będziesz w stanie wykonywać swoich obowiązków. Powstrzymaj się od nadmiernego picia na imprezie, a  potem zorganizuj sobie małą, jednoosobową imprezę po zakończeniu wieczoru panieńskiego. 

 

Zobacz Zestaw na wieczór panieński

Podziel się artykułem: Share on FacebookPin on PinterestGoogle+Tweet about this on TwitterPrint this page
Dodaj komentarz