Jakie dekoracje na wieczór panieński?

Wieczór panieński to ostatnia impreza, na którą przyszłe panny młode wybierają się przed zawarciem małżeństwa. Taka impreza musi być wyjątkowa. A my podpowiadamy kilka ciekawych pomysłów na dekoracje i wystrój wnętrza na zabawę w „babskim gronie”.

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie, które zazwyczaj spada na barki druhny/świadkowej przyszłej panny młodej. Niekiedy przygotowanie tego typu imprezy jest znacznie trudniejsze od organizacji wesela. Na wieczór panieński zazwyczaj przychodzą przyjaciółki, najbliższe koleżanki panny młodej oraz członkowie rodziny. Nie wszystkie muszą się znać między sobą. Aby na wieczorze panieńskim nie zabrakło dobrej zabawy i świetnej atmosfery trzeba dokładnie przemyśleć cały plan imprezy np. wybrać odpowiedni lokal, catering, dobrej zabawy i atrakcje, które zintegrowałyby wszystkie biorące w zabawie panie. Jednym z ważnych elementów tego typu przyjąć są odpowiednie dekoracje, które będą adekwatne do charakteru imprezy.

Oto kilka naszych ulubionych pomysłów na dekoracje na wieczór panieński — balony, banery i inne akcesoria, które pokochasz.

Balony na wieczór panieński

Żadna impreza nie może się obyć bez balonów. Wieczór panieński również. Balony na wieczór panieński ozdobione są specjalnymi, dedykowanymi na tę okazję nadrukami. Na wieczór panieński najczęściej sprawdzą się czarne, złota i różowe balony. Popularnymi deseniami są gwiazdki i groszki. Nie brakuje również półżartobliwych napisów. Nam szczególnie podobają się te z nadrukami „Gorączka panieńskiej nocy” oraz Hot party. Impreza na pewno będzie gorąca!

balony-wieczor-panienski

Banery i serpentyny

Papierowe kolorowe banery informujące o wieczorze panieńskim to również jeden ze stałych elementów tego wieczoru. Można je powiesić zarówno w domu, jak i w klubie. Nad drzwiami lub na ścianie. Do wyboru jest wiele różnych opcji – od klasycznych banerów z napisem Wieczór panieński po mniej oczywiste jak baner holograficzny z nadrukiem No to jazda!. Nie można zapomnieć również o serpentynach, które warto podwiesić do banerów, balonów lub powiesić osobno na suficie czy ścianie.

 

Kurtyny

Olśniewające mieniące się w świetle kurtyny doskonale wpisują się w klimat wieczoru panieńskiego. Dekoracje, które wielu kojarzy się z szalonymi latami 70 i style disco jak ulał pasują do tej imprezy. Można powiesić na ścianie, jak i w drzwiach. Oprócz efektownej dekoracji stanowić mogą doskonałe tło do zdjęcia z fotobudki.

Akcesoria na stół

Na wieczorze panieńskim muszą również być odpowiednio udekorowane stoły. Oczywiście wszystko pasujące do charakteru imprezy. W ozdabianiu stołów i zastawie stołowej można pójść na całość i wpleść nieco pikanterii imprezy. Na zabawie panieńskiej nikogo nie dziwi miska na chipsy w kształcie penisa czy serwetki na stół z takim samym motywem zdobniczym… Detale mają znaczenie. Słomki panieńskie zakończone „męskim atrybutem” są nie tylko praktyczne, ale również doskonale oddają klimat panieńskiej zabawy.
dekoracje-wieczor-panienski-z-penisem
Oczywiście, jeżeli nie lubimy aż tak frywolnych gadżetów, możemy wybrać bardziej klasyczne rozwiązanie jak talerzyki w paski, serwetki w groszki lub intensywnie różowe kieliszki na szampana. 

Podziel się artykułem: Share on FacebookPin on PinterestGoogle+Tweet about this on TwitterPrint this page
Dodaj komentarz