5 pomysłowych prezentów na wieczór panieński

 

 

Wieczór panieński to dla przyszłej Panny Młodej okazja do spędzenia ostatniej szalonej nocy w towarzystwie najbliższych koleżanek. Uwzględnia zazwyczaj wspólną zabawę w domu, w klubie oraz inne atrakcje, takie jak wizyta w SPA czy wycieczka tematyczna. Tego dnia gwiazda jest jedna i to ona błyszczy najbardziej. Również to ona otrzymuje prezenty, które związane są z nadchodzącym wydarzeniem – prawdopodobnie jednym z najważniejszych w jej życiu.

Jaki prezent przygotować dla przyszłej Panny Młodej na wieczór panieński? Możliwości jest wiele. To zależy od tego, czy traktujemy tę okazję z przymrużeniem oka, czy raczej poważnie. Ma wykorzystać prezent sama, czy może już z przyszłym mężem? Mamy kilka propozycji, które uwzględniają różne scenariusze zabawy i temperament solenizantki.

 

  1. Voucher

Wiadomo – przygotowania do ślubu są stresujące, a trwają zwykle wiele miesięcy. Panna Młoda powinna więc odstresować się, aby w pełni zrelaksowana przeżyć ten wyjątkowy dzień. Podaruj jej voucher na masaż, do SPA bądź na modny ostatnio floating. Jeżeli jest wielbicielką sportów ekstremalnych – na tor wyścigowy lub lot paralotnią. Może jednak będzie wolała spędzić ten czas już po szaleństwach weselnych? Wybór należy do niej.

 

  1. Kompilacja filmów

To dość pracochłonny prezent, ale z pewnością bezcenna pamiątka. Nagraj albo poproś o nagranie wypowiedzi osób bliskich Pannie Młodej. Mogą to być same kobiety, skoro to z okazji wieczoru panieńskiego. Niech to nie będą typowe życzenia, a raczej rady, spostrzeżenia, może anegdoty dotyczące stanu zamążpójścia. Z pewnością wyjdzie trochę zabawnie, a trochę wzruszająco. Zadbaj o to, by znalazły się tam również wypowiedzi młodszych dziewczynek oraz starszych kobiet – da to ciekawy obraz wizji życia w małżeństwie

Ciekawą alternatywą (lub dodatkiem) będzie filmik od gwiazdy albo kogoś, kto jest idolem przyszłej panny młodej. Może to aktorka, znana pisarka, albo dziennikarka? Spróbuj skontaktować się z nią za pomocą mediów społecznościowych – jest szansa, że zwróci uwagę na nietypową prośbę i nagra chociażby krótki film z życzeniami.

 

  1. Książka

To idealny prezent dla moli książkowych. Niech to jednak nie będzie przypadkowy tytuł. Jeżeli chcesz potraktować temat z przymrużeniem oka, sięgnij po Kamasutrę lub 50 twarzy Greya. Jeżeli jednak pragniesz podążyć w romantyczną stronę, wybierz romans lub klasykę z Jane Austen na czele.

Jeżeli Panna Młoda należy do praktycznych kobiet, sprezentuj jej książkę kucharską - takich pozycji nigdy za wiele.

 

  1. Biżuteria

To z pewnością praktyczny prezent. Będzie również stanowił miłą pamiątkę ze spotkania na wieczorze panieńskim. Jeżeli jest taka możliwość, wygraweruj datę lub dedykację. Jeżeli nie, umieść w pudełeczku krótki liścik. Taką biżuterię będzie mogła nosić później, a może wybierze ją na poprawiny?

 

  1. Coś dla dwojga

Nie byłoby wieczoru panieńskiego, gdyby nie zbliżający się termin ślubu. Dając prezent przyszłej Pannie Młodej można zatem uwzględnić również Pana Młodego. Proponujemy tu grę małżeńską, dwie poduszki z dedykacją czy voucher na wspólnie spędzony czas.

 

Zobacz Fikuśne prezenty na wieczór panieński

 

Podziel się artykułem: Share on FacebookPin on PinterestGoogle+Tweet about this on TwitterPrint this page
Dodaj komentarz