DIY: 5 oryginalnych pomysłów na wieczór panieński

Jak sprawić, żeby wieczór panieński na długo zapadł w pamięcią wszystkich uczestniczek? Wbrew pozorom nie trzeba dysponować wielkim budżetem. Wystarczy być kreatywnym. Podrzucamy kilka interesujących pomysłów na organizację wieczoru panieńskiego.

Zaproszenie ma znaczenie

Wieczór panieński jest wyjątkową imprezą i dlatego wymaga odpowiedniej formy zaproszenia. W tym zakresie nie można iść na łatwiznę. Warto pokusić się o przygotowanie własnych, oryginalnych zaproszeń adekwatnych do charakteru imprezy. Może zaproszenie w kształcie gorsetu? Trafione w „10” i do tego bardzo łatwe do wykonania we własnym zakresie. Wystarczą kartony w odpowiednim  kolorze (czerwony lub czarny) nieco wstążki i przygotowany szablon i gotowe!

Żródło: lovelylittledetails.com

Żródło: lovelylittledetails.com

Balonowe dekoracje

Na wieczorze panieńskim nie obejdzie się bez poczęstunku i drinków. A skoro jest przyjęcia to trzeba zadbać o odpowiedni wystój pomieszczenia. My zachęcamy do skorzystania z prostych, ale efektownych rozwiązań. Oryginalnym pomysłem jest wykonanie własnoręcznych dekoracji z balonów. Wystarczy kupić zestaw a balonów i zaopatrzyć się w kolorowe i złote markery. Na takich balonie każda z przyjaciół panny młodej może napisać ” coś od serca” , cytat lub życzenia. Taka dekoracja nie tylko jest tani, ale z pewnością przypadnie do gustu samej pannie młodej.

Balloon-Wishes

Żródło: studiodiy.com

 

Zobacz balony na wieczór panieński 

Foto- budka w wersji „panieńskiej”

Foto- budka to rzecz, która w ostatnich latach stała się hitem wszelkiego typu imprez. Czym jest? To po prostu kabina wyposażona w automat do robienia zdjęć, która ma możliwość ich natychmiastowego wydruku. Zazwyczaj wraz z wynajęciem kabiny otrzymuje się zestaw akcesoriów do przebieranek (czapki, maski, zabawne tabliczki z podpisami), które można wykorzystać przy robieniu sobie zdjęć. Zasada działania foto budki jest prosta. W każdej chwili podczas imprezy można do niej wejść (najlepiej z przyjaciółmi) i … zrobić imprezową sesję zdjęciową. A zabawy przy tym jest co niemiara. Zwłaszcza że większość z gości na wizytę w foto budce zazwyczaj decyduje się już po paru drinkach… Oczywiście na wieczorze panieńskim nie musimy wynajmować foto budki. Możemy przygotować ją we własnym zakresie. Wystarczy zrobić odpowiednie tło, zaopatrzyć się w statyw i aparat z samowyzwalaczem. Kupić zestaw akcesoriów do foto budki. Zabawa na wieczorze panieńskim gwarantowana!

Żródło: scarletoneill.com

Żródło: scarletoneill.com

Żródło: neverseriousblog.com

Żródło: neverseriousblog.com

Zobacz przebrania i akcesoria do fotobudki 

Stanikowa gra w „bra pong”!

Babska odmiana męskiego hitu beer pong. A na czy polega? Przed imprezą zbieramy od wszystkich uczestniczek staniki, które następnie umieszczamy na sztywnym kartonie  lub ściance.  Przy każdym staniku przeczepiamy liczbę punktów za celny rzut. W uproszczeniu gra polega na tym, że goście rzucają do stanika piłeczkami do ping ponga. Osoba, która zbierze najmniej punktów w każdej z rund — musi wypić drinka!


ca08c16da97dd94fb4f96d5a99d20516

Całuśny prezent

Co można dać pannie młodej na prezent? Z doświadczenia wiemy, że najlepsze są prezenty, które niosą ze sobą jakiś bagaż emocjonalny. Najlepiej jak są to upominki, które będą wywoływać wspomnienia. Świetnym pomysłem jest zrobienie obrazka, na którym każda z przyjaciółkę panny młodej da pamiątkowego całusa. Przed imprezą na białym kartonie każda odciska swoje uszminkowane usta i podpisuje się pod nimi. Potem umieszczamy karton  w ozdobnej ramce i… niezapomniany prezent gotowy!

bachelorette-party-575x766

Żródło: alowcountrywed.com

 

Podziel się artykułem: Share on FacebookPin on PinterestGoogle+Tweet about this on TwitterPrint this page
Dodaj komentarz