10 alternatywnych propozycji na wieczór panieński

Wieczór panieński to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Zazwyczaj organizowany przez koleżanki, odbywający się zaledwie noc przed ślubem, jest ostatnim wieczorem, podczas którego przyszła panna młoda może bawić się do woli i bez zobowiązań. Obecnie wieczory panieńskie najczęściej odbywają się w klubach, czasem zaś przybierają formę „domówek”, czyli kameralnych spotkań z przyjaciółkami. Nie wszystkie przyszłe panny młode marzą jednak o podobnych wieczorach panieńskich; czasem nawet nie przyznają się do tego, że tę ostatnią noc chciałyby spędzić w zupełnie inny sposób. Poniżej przedstawiamy 10 propozycji na alternatywny wieczór panieński.

Aktywnie

Panie coraz częściej decydują się na aktywności, które do tej pory były uważane za typowo męskie. Mowa przede wszystkim o paintballu i urządzaniu campingu.  Kobiety polubiły nie tylko przebywanie na łonie natury, ale również ryzyko i dreszcz emocji związany z tymi zajęciami. Dla najbardziej odważnych:  skok ze spadochronem lub na bungee, pomagające w przezwyciężeniu swoich słabości. Nieco mniej strasującą  rozgrywką może okazać się wspinaczka w parku linowym zakończona grillem lub ogniskiem. Jeśli panna młoda jest aktywną, wysportowaną osobą, powyższe pomysły mogą okazać się idealnymi propozycjami na wieczór panieński. W przypadku, gdy jedynym problemem jest niechęć do spędzania czasu na łonie przyrody, świetnym rozwiązaniem jest wieczór w…siłowni. Kilkanaście lub kilkadziesiąt pań na rowerkach stacjonarnych lub steperach nie tylko robi wrażenie, ale również zapewni pannie młodej niezapomniane wspomnienia!

Impreza w innym stylu

Organizatorki wieczoru powinny rozważyć możliwość urządzenia imprezy, ale w zupełnie innym stylu. Pomysłów jest mnóstwo: od zabawy w klimacie lat 70., przez świecące stroje gwiazd disco aż do rockowych, ciężkich stylizacji. W przypadku, gdy panna młoda jest typowym domatorem, a na wieczorze panieńskim pojawi się zaledwie kilka jej przyjaciółek, dobrym pomysłem może być urządzenie staromodnego „pidżama party”, które skojarzy się przyszłej pannie młodej nie tylko z dzieciństwem, ale prawdopodobnie również z ulubionymi serialami i filmami amerykańskimi o miłości. To doskonała propozycja, jeśli wieczór ma przeminąć w atmosferze wspomnień i nastoletnich marzeń. Jeśli atmosfera ma stać się nieco pikantniejsza, uczestniczki wieczoru mogą zagrać w rozbieranego pokera. Na tego typu imprezach sprawdzą się wszelkiego rodzaju przebrania, peruki  i tematyczne dekoracje.

Untitled design

Tematyczna impreza w domu. Najlepiej z gadżetami.

 

Niezapomniane wyjście

Przyszłe panny młode wciąż bardzo chętnie opuszczają miejsce przyjęcia na rzecz innego, chcąc poczuć, że w pełni wykorzystują ostatnie chwile stanu wolnego. Może to odpowiedni moment na porcję naprawdę mocnych wrażeń? Jeśli bohaterka wieczoru jest osobą, którą cechuje dystans do świata i poczucie humoru, koleżanki mogą ją zabrać do klubu ze striptizem (ale tym damskim!), by mogła spróbować tańca na rurze. Świtnym pomysłem jest też wyjście na koncert ulubionego wykonawcy. A te  panny młode, które chcą przed weselem nieco się zrelaksować być może ucieszą się z wizyty w SPA. Alternatywą jest długa przejażdżka w bliżej nieokreślonym kierunku – prosto przed siebie. Wieczory panieńskie w tym stylu na pewno zostaną zapamiętane na zawsze przez wszystkie uczestniczki, a w szczególności przez przyszłą pannę młodą.

Reasumując.

Oto nasze alternatywne propozycje na wieczór panieński.

  1. Paintball
  2. Wspólny wyjazd na piknik/camping
  3. Skok ze spadoochronem
  4. Park linowy
  5. Bungee
  6. Piżama party
  7. Wizyta w SPA
  8. Zabawa tematyczna (np. w stylu lat  70 tych)
  9. Nauka tańca na rurze
  10. Wyjście na koncert/kabaret

Podziel się artykułem: Share on FacebookPin on PinterestGoogle+Tweet about this on TwitterPrint this page
Dodaj komentarz