Gry planszowe (i nie tylko) na wieczór panieński

Ostatnie dni przed ślubem i weselnym przyjęciem to na ogół czas intensywnych przygotowań. Noc przed tymi ważnymi wydarzeniami jest jednak momentem, w którym przyszli małżonkowie powinni korzystać z przemijającej wolności. Panowie, którzy uwielbiają skupiać się na zadaniach, świetnie odnajdą się na paintballu czy różnego rodzaju zawodach; panie na ogół wybierają kluby. Jeśli jednak przyszła panna młoda szuka alternatywy dla swojego wieczoru panieńskiego, powinna zastanowić się nad…grami. Planszowe, karciane, a w dużej części – erotyczne – mogą stanowić doskonałe wyjście dla pań, które chcą spędzić tę noc w domu, w towarzystwie najbliższych koleżanek.

wieczór panieński

Gry planszowe nadal w modzie

Jeśli ktoś myśli, że gry planszowe już dawno wyszły z mody – myli się. Popularne planszówki zostały przywrócone do łask, a coraz więcej osób gra w różnorodnego rodzaju zestawy. Kobiety, które mają przed sobą wieczór panieński, również mogą znaleźć coś dla siebie – producenci oferują duży wybór gier o zabarwieniu erotyczno-humorystycznym. Alkochińczyk to tylko jedna z pozycji, która zazwyczaj znajduje uznanie u pań; dużą popularnością cieszy się również takie tytuły jak Wieczór panieński czy Gra miłości. Co łączy te gry? Przede wszystkim – plansza. Kolorowa, zazwyczaj z dużą ilością pól, załączone są do niej również pionki (nierzadko wymyślne), instrukcja, a także ozdoby, takie jak piórka, świeczki czy kieliszki. Dobra zabawa jest niemal gwarantowana; wspomnienia z dzieciństwa połączone z odrobiną pikanterii i dobrego humoru to świetny przepis na wspaniały wieczór!

Karciane dodatki

Karty proponowane na wieczór panieński w niczym nie przypominają talii, którymi można zagrać w pokera czy tysiąca. To raczej zbiór poleceń, który przyszła panna młoda, wraz z koleżankami, musi spełnić. Pytanie czy wyzwanie, typowe karty z zadaniami czy erotyczna Kamasutra to tylko niektóre propozycje na ten niezwykły wieczór; mimo swej prostoty, karty mogą zapewnić rozrywkę na dużą część nocy. Dzięki wykonywaniu szaleńczych, ale i zabawnych zadań panie zrelaksują się, będą mogły wykazać się kreatywnością, a przyszła panna młoda zapomni o stresie związanym ze ślubem. Niewątpliwą zaletą kart jest ich cena – kosztują zaledwie kilka lub kilkanaście złotych, co w porównaniu z wynajęciem sali klubowej lub zapewnieniem innej, drogiej rozrywki jest praktycznie niezauważalnym wydatkiem. Karciane zestawy warto również zostawić na pamiątkę – być może przyszła panna młoda będzie mieć ochotę przetestować gotowość do spełnienia niektórych zadań na swym świeżo upieczonym mężu.

Kuszące innowacje

Panie, które nie są przekonane do spędzenia wieczoru z planszówkami lub kartami, również mogą znaleźć coś dla siebie. Kultowa już gra w butelkę (ale ze znacznym ułatwieniem w postaci planszy ze wskazówką), test przedmałżeński, a także gry takie jak masaż erotyczny czy nocne igraszki to wyzwanie dla najbardziej odważnych pań, dla których tematy tabu nie istnieją. Noc przed ślubem, w miłym towarzystwie i z mnóstwem różnego rodzaju gier może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę; panie nie muszą przejmować się doborem kreacji czy wyborem miejsca zabawy, a także wysokimi kosztami całego przedsięwzięcia. Jednocześnie gry zapewnią mnóstwo rozrywki i śmiechu, co sprawi, że wieczór panieński stanie się jedną z niezapomnianych chwil. Dla pań, które wstydzą się kupować podobne gry jest dobra wiadomość – mogą zazwyczaj zamówić je za pośrednictwem strony internetowej sklepu.

 

Więcej inspiracji oraz  gier i zabaw na wieczór panieński możecie zobaczyć w sklepie slubny-swiat.pl

Podziel się artykułem: Share on FacebookPin on PinterestGoogle+Tweet about this on TwitterPrint this page
Dodaj komentarz