Pomysły na Wieczór Panieński

Wieczór panieński to niesamowite emocje, niebanalne pomysły i ekscytująca atmosfera. Zanim jednak do niego dojdzie, warto zaplanować niektóre rzeczy; to rada szczególnie adresowana do kobiet, które mają przyjemność w najbliższym czasie organizować taką imprezę lub spodziewają się, że już niedługo może się to zdarzyć. To także wskazówki dla wszystkich pań, które chcą dołożyć coś od siebie na ten wyjątkowy wieczór i zaproponować fajną atrakcję, która urozmaici już wcześniej zaplanowane; dotyczy to szczególnie imprez domowych. Nie ma się zatem nad czym zastanawiać- jeśli jeszcze to czytasz, to oznacza, że poniższe porady mogą Ci się przydać!

Po pierwsze: praktycznie

W artykułach dotyczących organizacji i przygotowań wieczoru panieńskiego często wspomina się o sposobach na spędzenie tego niesamowitego czasu, brakuje jednak praktycznych wskazówek, w co należy zaopatrzyć takie przyjęcie. Otóż jeśli jesteście nastawione na spędzanie go w domu, nie obędzie się bez mnóstwa talerzyków, kubeczków, sztućców i oczywiście kieliszków. Dlaczego warto kupić takie rzeczy, skoro teoretycznie można posłużyć się domową zastawą? Odpowiedź jest prosta- żeby poczuć klimat ten wyjątkowy klimat! Producenci oferują zazwyczaj szeroki wybór podobnych akcesoriów, mowa tutaj szczególnie o wzorkach, które pojawiają się na produktach; często są one związane tematycznie z daną imprezą. Specjalne tacki, podstawki, kubeczki…jest w czym wybierać!

Warto pamiętać również o ozdobieniu pomieszczenia lub całego mieszkania, w którym będziecie spędzać czas. Zawieście kolorowe girlandy, balony czy lampiony. Niech panna młoda wie, że naprawdę zaangażowałyście się w przygotowanie tego wieczoru organizując nie tylko atrakcje, ale i dbając o wystrój, który wbrew pozorom jest bardzo ważny i często nadaje klimat całej imprezie.

wieczor_2

Wyjątkowe gry na wyjątkową okazję

Ciekawą alternatywą dla tradycyjnego spędzenia wieczoru panieńskiego z udziałem striptizera i morza alkoholu (oczywiście to drugie jest mile widziane właściwie w każdym z możliwych scenariuszy) są…gry. Oczywiście nie zwyczajne, ale z nutką pikanterii. Na rynku dostępnych jest wiele tytułów, które powinny zainteresować przyszłe uczestniczki.

Pierwszą grą, która zyskuje coraz większą popularność, jest imprezowy „Wieczór Panieński”, gdzie przechodzenie planszy i wykonywanie zadań jest połączone z…piciem alkoholu. Będzie to idealna zabawa dla właściwie wszystkich pań, bo napoje wysokoprocentowe rozbudzą ich odwagę, dzięki czemu łatwo pozbędą się zahamowań typowych dla takich gier. Nie ma w tym niczego złego- wystarczy pokonać własne zawstydzenie i logiczne rozumowanie.

Kolejną propozycją na rozluźnienie są...rzutki, jednak tym razem w nowym wydaniu. Rzucać będziecie kółeczkami, które będą musiały się zaczepić na plastikowym męskim narządzie. Może wydawać się infantylne, jednak po rozkręceniu zabawy okaże się w sam raz.

Można także sięgnąć po tradycyjną rozrywkę, jaką są karty, jednak i tu można urozmaicić zabawę- wystarczą motywy i pozycje z Kamasutry…prawda, że pikantnie? A przecież w końcu tak powinno być- erotycznie, swobodnie, tak, by panna młoda mogła bez żalu pożegnać się ze swoim panieńskim życiem.

Warto zaopatrzyć się również w Niezbędnik Panieński. To jest to pudełko z książką, w której można znaleźć ponad setkę pomysłów na różne gry i zabawy na wieczór panieński, a także specjalnie przygotowaną na tę okazję talię kart. Nie będzie to jednak zwykła talia- znajdziecie na niej zwariowane polecenia, które będziecie musiały wykonać. Często zadania na kartach narzucą Wam wyjście na zewnątrz i podjęcie jakiejś interakcji z innymi ludźmi. Nie bójcie się, przecież to tylko zabawa!

Co na Wieczór Panieński?

 

 

Podziel się artykułem: Share on FacebookPin on PinterestGoogle+Tweet about this on TwitterPrint this page
Dodaj komentarz