Przygotowanie ślubu i wesela to… Wyzwanie?

Pierwszy krok to zazwyczaj wizyta w parafii i zarezerwowanie terminu uroczystości ślubnej. A potem się zaczyna… Wybór i rezerwacja sali na wesele, zakup obrączek, mierzenie i szycie sukni ślubnej, garnituru, degustacja i wybór menu, poszukiwanie dobrego zespołu lub DJ-a, fotografa ślubnego… Dużo? A to dopiero początek!

A dalej? Całe mnóstwo spraw do załatwiania. Tych, o których już wiecie i tych, o których uświadomicie sobie w ostatnim momencie. Tych ważnych i mniej ważnych. Dotyczących spraw istotnych i… detali, bez których cała uroczystość straci swój urok.

Lista spraw do załatwienia

Zaczynacie zapraszać gości na ślub? Musicie wybrać indywidualny wzór zaproszeń. Zamawiacie tort na wesele? Trzeba pomyśleć o jego dekoracji i ozdobnych figurkach z wizerunkami Pary Młodej. Kupujecie napoje na wesele? A może przydałyby się weselne zawieszki na butelki? Myśleliście już o tym jak ozdobić limuzynę, która zawiezie Was do ślubu? Jak udekorować salę i stoły? Gdzie znaleźć odpowiednie serwetki, lampiony, girlandy czy świeczki? A gadżety do zabaw weselnych? A to jeszcze nie jest koniec listy!

Prawdziwą sztuką jest wszystkie te ogniwa odpowiednio połączyć. Tak, aby odpowiednio ze sobą współgrały i złożyły się w efekcie na obraz tego jedynego, niepowtarzalnego dnia.

Jak widzicie takich drobnych spraw do dopilnowania przed i w trakcie imprezy jest mnóstwo. A bez nich nie można przygotować wymarzonego wesela. To właśnie te błahostki, niuanse, drobne akcenty tworzą wyjątkowy klimat tego dnia, Dnia Waszego Ślubu. Prawdziwą sztuką jest wszystkie te ogniwa odpowiednio połączyć. Tak, aby odpowiednio ze sobą współgrały i złożyły się w efekcie na obraz tego jedynego, niepowtarzalnego dnia. Tego, który na zawsze pozostanie w pamięci Pary Młodej, jej rodziny i przyjaciół.

 

Aby dzień ślubu zapadł w serca

Chcemy, żeby dzień Waszego ślubu był wyjątkowy. Żeby zapadł głęboko w serca i pamięć wszystkich gości. Żeby po wielu latach każdy z nich wspominał z uśmiechem i wzruszeniem to, jak bawił się do samego rana na Najlepszym Weselu w Życiu.

Waszym weselu.

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że organizacja i planowanie ślubu i wesela to prawdziwe wyzwanie. Wyzwanie, które wymaga dopięcia na ostatni guzik wielu spraw, na które nie zawsze starcza czasu i… pieniędzy. Mamy tego świadomość, ponieważ od wielu lat działamy w branży ślubnej i z tego właśnie powodu, w trosce o Was, naszych Klientów, postanowiliśmy uruchomić tego bloga.

fot. Daniel Ingold, imagesource.com

fot. Daniel Ingold, imagesource.com

Co znajdziecie na blogu?

Przede wszystkim pokażemy Wam na nim nasze unikalne pomysły na wesele. Poznacie nietuzinkowe dekoracje, aranżacje, dodatki, gadżety weselne i ślubne. Zobaczycie jak można w kreatywny sposób przygotować weselne przyjęcie i za pomocą prostych detali zaskoczyć wszystkich. Nawet teściową.
Potraktujcie tego bloga jako źródło inspiracji i dobrej zabawy. Organizowanie ślubu i wesele powinno być przecież przyjemnością! I z nami właśnie tak się stanie.
Zapraszamy do lektury bloga oraz uwag i sugestii.

Być może macie jakieś pytania, problemy związane z organizacją wieczoru panieńskiego, kawalerskiego czy wesela? Tematy, o których mamy napisać? Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze.

Podziel się artykułem: Share on FacebookPin on PinterestGoogle+Tweet about this on TwitterPrint this page

1 Komentarz w Przygotowanie ślubu i wesela to… Wyzwanie?

  1. Zuza
    05/21/2015 at 11:03 (9 lat ago)

    Na pewno to nie lada wyzwanie. Myślę, że dobrze oglądać w internecie różne inspiracje, to pomaga. Czasem samemu ciężko coś wymyślić.

    Odpowiedz
Dodaj komentarz