Trendy ślubne 2016: Modne bukiety, plener i Instagram

Każda młoda para, która planuje zawarcie związku małżeńskiego właśnie w 2016 roku, powinna koniecznie zwrócić uwagę na najmodniejsze ślubne trendy. Dzięki temu zarówno uroczystość, jak i samo wesele będzie naprawdę wyjątkowo i na długo zapadnie w ich pamięci.

Modne kwiaty i bukiety 2016

W tym roku najlepiej postawić na prostotę. Do tego stopnia, że największą popularnością będą cieszyć się kwiaty zerwane prosto z ogrodu. Nagietki, goździki, różyczki...możliwości jest naprawdę mnóstwo. Tym razem nie trzeba, a wręcz nie należy dbać o perfekcyjne ułożenie kwiatów. Wszelkie nieregularne kształty są miło widziane. Jeśli chodzi o kolorystykę bukietu, najpopularniejszym trendem jest obecnie kompozycja w  romantyczne ombre.

Żródło: ETNIO Craft & Deco

Żródło: ETNIO Craft & Deco

Żródło: ETNIO Craft & Deco

Żródło: ETNIO Craft & Deco

09817581bcf5b8ec3597176b184fdf05

Żródło: deerpearlflowers.com

715222ab3935869df40d9dc1c553a07f

Żródło: deerpearlflowers.com

 

a2005338b2163bdf78ff843236a395eb

Źródło: lovemydress.net

 

Źródło: stylemepretty.com

Źródło: stylemepretty.com

Osobiste dekoracje na ślubie

Samodzielnie zaprojektowane lub nawet wykonane dekoracje zwrócą uwagę wszystkich gości, a ponadto pozwolą na stworzenie magicznej, prawdziwie rodzinnej atmosfery. Obecnie niezwykle popularne są wszelkiego rodzaju wiszące kule z żywych kwiatów, lampiony, a także kolorowe witraże i lampiony.
Warto zaangażować się także w przygotowanie dekoracji na stół. Dobrym pomysłem może być stworzenie spersonalizowanej winiety – goście poczują się wtedy naprawdę docenieni. Ciekawym rozwiązaniem może być także ozdobienie krzeseł czy kieliszków.

Żródło: ETNIO Craft & Deco

Żródło: ETNIO Craft & Deco

Żródło: thesweetestoccasion.com

Żródło: thesweetestoccasion.com

Żródło: lamsweddings.com

Żródło: lamsweddings.com

bombka01

 

wedding-ceremony-chair-decor-4

Technologia w służbie wesela

Obecnie niemal w każdej sytuacji korzystamy z technologii mobilnej; większość osób nie wyobraża sobie funkcjonowania bez smartfona laptopa czy tabletu. Dlaczego nie wykorzystać tej technologii do organizacji wesela? Strona internetowa ze wszystkimi niezbędnymi informacjami o dacie i godzinie uroczystości i ewentualnych zmianach świetnie sprawdzi się, jeśli chodzi o komunikację zbiorową – dzięki udostępnieniu jej zaproszonym gościom nie trzeba martwić się, by wysyłać wiadomość do każdego z osobna, gdy coś się zmieni. Warto także zainwestować w aplikację, dzięki której goście będą mogli potwierdzić przybycie. Pozostaje również popularny…Instagram, który pozwoli na uwiecznienie najważniejszych momentów wesela.

bd809b4a-011e-48ca-b397-97be37a8485c

Wesele w plenerze

Obecnie ślub cywilny nie musi być zawierany wyłącznie w Urzędzie Stanu Cywilnego; przepisy z zeszłego roku umożliwiają wybranie dowolnego miejsca, które jedynie nie zakłóci przebiegu uroczystości i umożliwi zachowanie powagi urzędu. Oznacza to, że wesele…również może odbyć się w plenerze. Takie rozwiązanie wiąże się z mnóstwem dodatkowych możliwości. Pary, które zawsze marzyły o romantycznym ślubie na plaży, będą mogły takie marzenie spełnić. Domowy, piękny ogród także zdaje się bardziej romantycznym miejscem niż ponury budynek urzędu. A w dodatku zaraz po uroczystości można przejść do świętowania!

Przyjęcie weselne w plenerze

Przyjęcie weselne w plenerze

Podziel się artykułem: Share on FacebookPin on PinterestGoogle+Tweet about this on TwitterPrint this page
Dodaj komentarz