10 oryginalnych pomysłów na ślub latem

 

Tradycyjnym i jednocześnie idealnym terminem na planowanie ślubu jest okres letni, który trwa od czerwca do sierpnia. Słońce, dłuższe i cieplejsze wieczory są zapewnieniem dobrej zabawy do białego rana. Piękna aura daje duże pole do popisu w zakresie organizacji. Oto 10 oryginalnych pomysłów, które mogą urozmaicić każde weselne przyjęcie.

  1. Balony w roli głównej

Wydawałoby się, że balony są już niemodnym elementem wystroju i warto postawić na coś bardziej nowoczesnego. Otóż za ich pomocą można stworzyć niesamowity łuk lub dach nad drzwi sali weselnej lub bramy wjazdowej. Aby dodać charakteru wystarczy połączyć różne kolory (nawet te kontrastujące). Balony będą wyglądały ciekawiej, jeżeli ich wielkość napompowania będzie zróżnicowana.

  1. Kwiatowa korona

Wianki na głowie Panny Młodej zaistniały w modzie weselnej już w poprzednim sezonie. Dla delikatnych i zwiewnych elementów alternatywą jest korona kwiatowa. Jej cechą charakterystyczną są pokaźne kwiaty np. róże lub piwonie.

View More: http://emilysacco.pass.us/7817

emilysacco.pass.us

 

  1. Kolorowy klimat koktajlowy

Goście na weselu mają różne upodobania alkoholowe. Dla urozmaicenia wieczornej zabawy w upalne dni warto pomyśleć o świeżych koktajlach z dodatkiem naturalnych ozdób np. płatków kwiatów lub listków. Z pewnością znajdą się miłośnicy takich trunków.

summer-wedding-ideas-ashley-ludaescher-photography-0518_vert

Ashley Ludaescher Photography

 

  1. Girlandy na drzewach

Wesele na świeżym powietrzu lub w namiocie samo w sobie jest ciekawym pomysłem. Oprócz standardowych ozdób warto pomyśleć o pięknych girlandach zawieszonych na gałęziach drzew. Akcent trawy, motyli i kwiatów będzie sprawiał wrażenie delikatnej zasłony. Taką ozdobę można dopasować do stylu boho, rustykalnego lub nawet glamour.

ben-rosett-10611-unsplash

 

  1. Weselne okrycie na chłodniejsze wieczory

Zabawa weselna w letnim plenerze pozostawia piękne wspomnienia. Goście jeszcze lepiej będą wspominali wieczór, jeżeli Para Młoda zadba o to, aby nikt nie odczuł niższych temperatury w wyjątkową noc. Wystarczy na każdym krześle pozostawić mały kocyk lub bluzę. Gdy uczestnicy wesela zaczną odczuwać zimno, będą mogli wykorzystać prezent.

  1. „TAK” w niezapomnianej scenerii

Nie ma nic piękniejszego niż zawarcie związku małżeńskiego na tle przyrody. Do takich miejsc można zaliczyć górskie tereny i tarasy widokowe, plaże lub leśne tereny. Firmy organizujące weselne ceremonie i przyjęcia potrafią stworzyć aranżacje prosto z bajki.

benjaminrobyn-jespersen-438346-unsplash.

  1. Lampiony na szczęście

Podczas zabawy weselnej pojawiają się przeróżne atrakcje. Do takich należy wypuszczenie lampionów do nieba przez nowożeńców i pomyślenie życzenia. Jest to znak szczęścia i wspólnej drogi. Do Pary Młodej mogą również dołączyć goście. Efekt lampionów na niebie jest niesamowity.

  1. Mrożone napoje obok alkoholi

Letnie upały wzmagają pragnienie. Aby goście na weselu czuli się komfortowo, warto zadbać o to aby obok procentowych trunków była wystawiona lemoniada i woda. Ciekawie będzie wyglądało jeśli napoje będą w szklanych butelkach i do tego zanurzone w lodzie.

  1. Ceremonia w iście angielskim stylu

Kute żelazne krzesła, formowane bukszpany i piękne łuki z białych kwiatów. Styl odbiega od tradycyjnych dekoracji, ale nadaje wytwornego stylu. Można wykorzystać go zarówno w plenerze, jak i w kościele.

  1. Motyw przewodni – słonecznik

Słonecznik jest bardzo interesującą alternatywą dla wszystkich pastelowych odcieni. Intensywna żółć i forma kwiatów odświeżą nie tylko stylizacje Panny Młodej, ale i całego wesela.

thomas-william-600996-unsplash\

Podziel się artykułem: Share on FacebookPin on PinterestGoogle+Tweet about this on TwitterPrint this page
Dodaj komentarz